Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Annemi 5 yıl önce ameliyat etti. Anlayışlı, güler yüzlü ve en önemlisi çok ilgiliydi ve sagolsun hala da ilgileniyor 🤲 biz çok memnun kaldık İlker hocadan alanında baya iyi bir doktor. 🤲

A.E.

Hpv pozitiftim kolkoskopi yaptırmam gerekiyordu nette araştırma sonucu İlker beyi gördüm çok korkuyordum işlemden işlem günü anlayışlı ve güleryüzü ile hpv sürecini baştan sona anlattı kolkoskopi işlemi yapıldı biyopsi sonucum cin1 çıktı sonuç daha çıkmadan cin 1 olacağını korkulacak bi durum bu olmadığını söyledi kasım ayında 2. ci kontrol için tekrar gideceğim kendisine ve ekinine sonsuz teşekkürler🧿

S.A.

Bugun eger ki annem hayatta ise  dr ilker hocamın sayesindedir annemin rahim ağzındaki tümör baya ilerlemişti o zaman bayada zor durumdaydım annem doğumdan hemen sonra hastalığını öğrendik  Diyarbakır gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesinde dr ilker Kahramanoğlu ile tedaviyi sürdürdük tum umudumuzu tam kaybetmisken ilker bey bize hem derman hem çare oldu  vee o küçücük bebeğe umut hayat verdi   şuan annemin 4 . Yılı ve tedaviler cok iyi gidiyor  ve o kadar ilgi ve alakalıydı  ki bizimle  sizi asla unutmayacağız  bugun egerki hayata tutunduysak buda sizin sayenizde Dr ilker Kahramanoğlu   size minnettarız iyiki sizi tanıdık  sizi  dileklerim ki  mesleki ve akademik hayatında başarılar diliyorum.

Z.T.

Şifadır doktoru doktor yapan. Derdimden, tasamdan, hastalığımdan kurtarmak için yakın bir akrabasıyla ilgileniyor gibi ilgilendi benimle. Şifanın adıdır İlker Bey bundan sonra benim için. Sonsuz teşekkürler…

D.K.

Biz annem saniye karacanın ameliyatını ilker hocada yaptırdık geçen hafta pazartesi günü istanbulda gitmediğimiz hastane kalmamıştı özel hastaneler bu ameliyatı yapamayız çok riskli deyip bizi hep yolladı çünkü annemin tansiyon şeker panikatak hem kalp kapakçıkları değişti hem kalbinde pil hem de ritim bozukluğu vardı biyopsi bile alınamıyordu sedasyonu kaldıramaz dendi rahim alınması gerekiyor du ordaki kitle sürekli büyüyordu ve kötü mü iyi mi bilmiyorduk ilker hoca sayesinde biyopsi ye bile gerek kalmadan acil ameliyatmış gibi 25 dk da ameliyat başarıyla gerçekleşti gerek çalışanları ve kendisi çok mükkemmel bir hoca annemin hayatını size borçluyuz çok teşekkür ederiz şuan bir hafta yı geçti ve annem gayet iyi yoğun bakıma bile yatmadan 2 gün serviste kaldı ve taburcu oldu ilker hoca istanbulun en iyi doktorudur .

B.K.

Sağ yumurtalığımda büyük bir kist olduğunu ve yumurtalığımın alınabileceği eğer tümör ise sol yumurtalığımın da alınacağını söylediler. Genç yaşta bu durumla karşı karşıya kalmak çok üzücü. Doktor araştırmaya başladım ve İlker Bey’ e gittim, durumla ilgili çok açıklayıcı ve iç rahatlatıcı bilgiler verdi. Ameliyat oldum, ameliyatımda sadece kist alındı. Sağ ve sol yumurtalığıma hiç dokunulmadı. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Ameliyat sonrasında bir sorum olduğunda telefonla kendisine çok rahat ulaştım ve hep yardımcı oldu. Güler yüzü, sıcak kanlı davranışı hastasına olan yaklaşımı çok iyi. Kariyer hayatında kendisine başarılar dilerim ve tekrardan teşekkür ederim.

A.Y.

Çok kibar ,ilgili guven veren bir hekim.Insan olarak ta hekim olarakta güven verici.Insana doğru yerdeyim hissini veriyor.

E.T.Ç.

Sayın Hocam, Bir buçuk sene önce ameliyatımı yapmıştınız.Uzun zamandır çocuğumuz olmuyordu.Yumurtalıklarıma kist vardı.Eşimle ümidimiz kalmamıştı,yumurtalıkları tamamen alın demiştik.Siz ısrarla sadece kistleri alalım,ümidinizi kesmeyin dediniz.İyi ki sizi tanımışız.Bugün,16 yıl denedikten sonra hamile olduğumu öğrendim.Size ne kadar minnettarız anlatamam.Sağlığım yerine geldi,çocuğum oldu.Hepsi sizin sayenizde.Sağlığınıza duacıyız.

D.T.

İlker beyle çok zor bir zamanımızda tamamen olayların akışı ile yollarımız kesişti. İşine olan sevgisini öyle güzel geçiriyor ki hastasına ve hasta yakınına ilk andan itibaren pek çok olumsuzluk içinde bile iyi hissettiriyor size kendinizi. Sizin gibi mesleğini aşkla yapan insanlara çok ihtiyacımız var. Annem ve kendim adına çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

S.Y.

İlker hocamda laparoskopi ameliyatı oldum. Başka doktorların açık ameliyat dediğini kendisi başarılı bir şekilde laparoskopi yaptı. 4 saat sonra evime gittim. Normal hayatıma 2 gün sonra döndüm. Gerçekten çok ilgili bir doktor, kendinizi çok güvende hissettiriyor. Ne zaman arasam ulaşabildim.5 sene süren çilem sayesinde bitti. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Ö.A.

İlker Bey ile Cin1 tanım üzerine görüşme yaptım. Daha öncesinde üç kadın doğum uzmanına daha muayene olmuştum ancak pek çok kadın doğum doktoru HPV konusunda yeteri kadar bilgili değil. Eğer HPV tanısı aldıysanız uzmanlık alanı bu olan bir doktor ile görüşmeniz tedavi seyrinizi kesinlikle değiştirecektir. İlker Bey güler yüzlü ve nazik tavrıyla tüm sorularımı yanıtladı, süreçle ilgili dikkat etmem gerekenleri detaylıca anlattı ve beni çok rahatlattı. Bilimsel bakış açısı ve açık fikirliliği için kendisine teşekkürü borç bilirim. Evim bulunduğu hastaneye çok uzak olmasına rağmen tedavi sürecime kesinlikle İlker Hoca ile devam edeceğim.

B.A.

Ben bugün hayattaysam sayenizde.. Asla unutamam. Başarılarınızın devamını diliyorum.

S.E.

Başarılarınızın devamını dilerim mükemmel bir hocasınız. Gaziyaşargil eğitim araştırma hastanesi personelleri sizinle gurur duyuyordu. Umarım en güzel mertebelere gelirsiniz…çünkü hak ediyorsunuz hocam…

B.O.N.

RABBIM makamını yukseltsin INŞAALLAH . Insan oğlu emeğinin karşılığını aldığı zaman rahatlıyor maddi olarak değil manevi bi karşılık insanı yüceltir hernekadar bazıları için madiat ön plândaysa da sinizin böyle bir kişi olmadığınızı hastalarınız ve sizi tanıyan herkes çok iyi biliyor RABBIM yolunuzu açık etsin INŞAALLAH

M.K.

Bilimsel başarı her zaman önemlidir. Bu insanlık adına asla tartışılamaz. Ama bunun yanında kişisel başarı, insani değerler sevgi dolu bir yürek, merhamet, ayırım gözetmeden her hastaya dokunabilmek,
Çalıştığı yerden giderken dualarla uğurlanabilmek
Hipokrat yeminine bağlı kalmakta önemlidir.
Bunların hepsi sizde var.
Siz bize,
Bu kadim şehre çok güzel şeyler kattınız.
Bazı meslektaşlarınıza inat iyiliği doruğa çıkarttınız.
Burdan bir Ilker Kahramanoğlu geçti.
Iyi ki de geçti
Başarılar.

M.B.

Hocam Allah sizi ailenize ve ülkemize bağışlasın.İşinize kolaylık,yolunuza aydınlık versin İnşallah.

A.B.

Bir yandan çalışma yapıp bir yandan vakalara koşturmanız dün gibi aklımda . İyki varsınız pek çok meslektaşınıza idol oldunuz.

K.K.

İyi bir jinekoloji onkoloji uzmanıdır. Genç yaşına rağmen alanında oldukça deneyimlidir. Hakemli dergilerde yayınlanan bir sürü bilimsel makalesi mevcuttur. En önemlisi de ilgi alanı da human (insan) papillomavirüs ‘dür.
doktor seçiminde ilgi alanları önemli bir kriterdir. Covid 19 günlerinde karantina zamanında dışarı çıkamazken ve kendimde başka bir virüs olduğunu öğrenmişken, evde şüphe ve kuşkuyla bir sürü soruyla boğuşurken internet araştırmalarım sırasında rastladım.Sokağa çıkma yasağı ve hastanelerin çoğu muayene yapmazken telefonda beni aramış, endişe etmemi söylemiş, raporlarımı whatsaap dan değerlendirmiş mükemmel bir doktordur. Üstelik danışma ücreti bile istememiştir. işini severek yapan nadide doktorlardan… Normal hayata döndüğümüzde ilk işim kendisine muayeneye gitmek olacaktır.

Ş...

Çok becerikli ve bilgili, güler yüzlü bir hekimdir İlker Hocam. Belki on doktora gittik ama en başından beri açık şekilde bilgilendirdi bizi. Annemin kanser tanısını koydu ve ameliyatını gerçekleştirdi. Allah yolunu açık etsin.

en..oy

Ilker hocamla yaklaşık 1 sene süren bir tedavi sürecimiz oldu.hamilelik ve cin 3 tedavisini aynı anda yürüttük.bebeğimi kucağıma almama vesile oldu.bebegin alınmasını ve leep operasyonunun hemen yapılmasını dile getiren doktorların aksine hamilelik sürecinin keyfini çıkarmamı söyledi.onun verdiği güven sayesinde korkmadım.her zaman güler yüzlü ve yakındı.hastaliğimla ilgili ayrıntılı şekilde bizi bilgilendirdi.bugün leep yaptı.hersey güzel olucak insallah.bilgi ve tecrübeleri bizi rahatlattı.bu kadar donanımlı doktorların değerlerinin bilinmesi dileklerimle.mesleki ve akademik hayatında başarılar diliyorum. 10

lfizar..nar

Üç yıldır kızımdaki kisti takip ettiriyorduk. 23 yıllık ameliyat hemşiresiyim. İlker Hocamla da ameliyathanede tanıştık. En son ameliyat olması gerekiyor, rahim ve yumurtalıkları alınabilir dediklerinde İlker Hocama götürdüm. Açık yerine kapalı ameliyat oldu ve bir yumurtalığı ile rahimini kurtardı. Yumurtalık tümörü tanısı konuldu ama ameliyatı sayesinde kurtuldu. Biz ameliyatımızdan çok memnun kaldık. Hem bilim insanı,hem cerrah kimliğiyle ailemizin sağlığını emanet ettiğimiz canımız doktorumuz. Bugün kendisine kızımın dört aylık hamile olduğunu söyledim. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

el...d

Ilker bey alanında çok iyi bir doktor.tedavi süresince her zaman ilgili ve alakadar oldu.bütün sorularımızı sabırla cevapladı,korkularımızı yenmemizi sağladı.önce biopsi sonra cin 3 teşhisi ve dokuz aylık bir hamilelik serüvenini beraber sürdürdük.leep operasyonumuzuda yaptı.hersey için sonsuz teşekkürler.

gü...r

Ascus şüphesiyle gittiğim İlker Beyi iyiki de tanımışım. Harika bir doktor. Allah her şehire her hastaneye böyle bir doktor nasib etsin.. Kansere dönüşebilen hücre hastalığı sebebiyle gittim. Yapılan tetkikler sonucunda çok şükür korkulacak bir şey olmadığını doktorum sayesinde öğrendim. Elinde kağıt kalem yüzünde gülücük ve yüreğinde sevgiyle bana hastalığım hakkında bilgi verdi. Gözü kapalı gideceğiniz mükemmel bir doktor. Sagolun hep var olun. Sizin gibi doktorların sayısı artar inşallah.

ze...n

Kistim için iki doktor ameliyat olmamı söylemişti.İlker Beye gittiğimde ameliyat olmamamı,takip edilmemi önerdi.İlaç verdi.Sebeplerini uzunca anlattı.Çok kibar ve güven vericiydi.Bugün kontrole gittim,kendisini hastanede bulamadım.Kistim küçülmüş,iyiki ameliyat olmamışsın dediler.Sayesinde ameliyattan kurtuldum.O iki doktorun adını bulup onları yazacağım.

me...r

Doktorlar hakkındaki önyargınızı yıkacak birisi.Kime gorunmus olursaniz olun, hastaniza hayatiniza kiymet veriyorsaniz mutlaka gidin.Tek olumsuz yanı, ameliyatının pahalı olması.

iz..it

Yorumunuzu Gönderin!


    Doktora Bağlan!